kamarier/e

Ofrohet punë nga: muja 31 Jan 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Ofroj pune per ni kamarier/e me provoj pune. Caffe restaurant gjindet neqender te PR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim