ofrim pune.

Ofrohet punë nga: muja 10 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Ofroj pune per ni kuzhinere ose ndihmes kuzhinere dhe ni kamarier me provoje pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim