ofroj pune per ni ndihmes kuzhinjere dhe ni kamari

Ofrohet punë nga: muja 01 Dhj 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Ofroj pune per ni ndihmes kuzhinjere (femer) dhe ni kamarier, me provoje pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim