Ofroj pune

Ofrohet punë nga: Hotel Albatros 27 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Hotel Albatros, rruga Nashec
Ofron nje vend pune Pastruese
Rroga sipas marrveshjes.
Tel. 044 400 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim