Pastrim kimik i shtepijave

Ofrohet punë nga: Egzon 27 Gsh 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Jemi ne Prizeren dhe ne te gjith Prizrenin bejm pastrimin e shtepiave per info me te hollsishme ne nr tel 049-528-797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim