KRYM TE GJITHA PUNIMET ME MINI BAGER 3.5 T

Ofrohet punë nga: shala 16 Qer 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
KRYM TE GJITH PUNIMET ME BAGER SI DHE KONTA PER MBETURINA GJAT PUNIMEVE
SHALA
PRIZREN E RRETHIN
044 337 188
049 337 188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim