kerkoj mjeshter te keramikes

Ofrohet punë nga: muhamet 18 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj mjeshter te keramikes per ma shum info 045357762 ose 049524222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim