kerkoj mjeshter te keramikes

Ofrohet punë nga: meti 25 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj mjeshter te keramikes per info me te hollsishme 045357762 ose 049524222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim