Mundesi per punesim

Ofrohet punë nga: hausmeisterservice 14 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë jashtë vendit
Mundesi punesimi ne gjermani, firma hausmeisterservice per mirmbajtjen e objkteve ne munih mundeson punesimin sezonal, per student [gartenbau] dhe studente,(organizimi behet per sezonin veror 2016, numri i kufizuar) te interesuarit te kontaktojn permes email
Hausmeisterservice2015@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim