Ofrohet punë DEUTSCHKURS

Ofrohet punë nga: Korab 27 Tet 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë jashtë vendit
"DEUTSCHKURS" ofron mundësi punësimi per te gjithë infermierët shqiptarë duke iu ndihmuar qe nga dokumentacioni e deri tek akomodimi ne Gjermani.
Poashtu ofron planprogram ekstra per testin rreth bashkimit familjar (A1) ne Gjermani dhe Austri me sukses te garantuar.
Zyrat tona gjinden ne Prishtinë,Gjilan poashtu dhe ne Tiranë.
Per me shumë informata na kontaktoni:+37744835635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim