Pun sezonale

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: MNP-HAVUZ ISTAMBUL 22 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë jashtë vendit
Kompania Mnp Havuz nga stambolli kerkon 40punetor.
Puna zgjat 4muaj nga tetori deri janar
Ruga vajtje ardhje vendbanimi dhe ushqim mengjes drek dhe dark te gjitha jan te siguruara nga kompania.
Oferta eshte e hapur per te dya gjinit f&m,ben edhe qifte
Roga eshte fixe 250euro per muaj dhe te gjitha shpenzimet na takojn neve
Ju mir presim per cdo informat na kontaktoni permes numrit te lart cekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim