Work And Travel USA 2016- Kouzon Kosovo

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Kouzon Kosovo 16 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë jashtë vendit
Work And Travel 2016 -Kouzon Kosovo

Per te gjithe studentet qe deshirojne te punojne dhe te udhetojne ne Amerike tani me kompanine Kouzon cdo enderr mund te behet realitet, mjafton qe te jeni te gatshem te filloni bashkepunimin me ne dhe ne do te jemi prane jush per cdo pyetje dhe paqartesi dhe do ju ndihmojme deri ne fund te procedures.

Te gjithe te interesuarit mund te na vizitojne ne faqen tone te internetit si dhe ne rrjetin social Facebook:
https://www.facebook.com/kouzonKosovo?fref=ts.

E-mail: kouzon.ks@gmail.com
Web: www.kouzoncorporation.com

Nr kontaktues: 045 575 627 /049 200 438

Kouzon Ju Mirepret!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim