Kerkohet Kamarier

Ofrohet punë nga: sherif 06 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohet nje kamarier per restorante me pervoje pune qe i njeh mire punet e sherbimit.qe ka shkathtesi ne te folur,ne te sherbyer dhe ne te krijuar maredhenie te mira me kliente...kushtet jane shume te mira...per te interesuar le te lajmerohen ne numer telefoni per detaje me te hollesishme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim