Kerkojm punetore

Ofrohet punë nga: Ridvan 22 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkojm puntore femer per pune ne pastiqeri shankiste me gjysem orar prej 18 deri 22h eshte mire te di gjuhet lokale tel.per kontakt 045 98 62 62 viber edhe puntor me gjysem Orari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim