BEJM HAPJEN E PUSEVE

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: MLB .UJVARA 24 Krr 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Bejm hapjen e puseve bunarav me makineri hapja behet 1METER xhersi fellsi deri 35 METRA bejm filtrimin e ujit me zhavon komplet pusi po ashtu bejm bartjen e dheut te xhitha keto sherbime i krym mbrenda dites dhe me qmim te volitshem na kontaktoni ne ua zhxhedhim problemin e ujit nje her e per xhithmon me respekt ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim