BEJM HAPJEN EPUSEVE( BUNARAVE )

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: MLB. UJEVARA THERAND 26 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Me ne uji nuk ju mungon ne ua zxhedhim problemin e ujit vetem per disa or me ekip te profisionalizuar per ket pun hapja e pusit behet me makineri me xhersi( 1METER ) me gypa te vibruar nga betoni bejm dhe filtrimin e ujit me zhavor po ashtu bejm bartjen e dheut te pusit te xhitha keto sherbime kryhen mbrenda dites dhe me qmim te volitshem pra juve ju mbetet te na kontaktoni ne ua krym ket sherbim me sinqeritet dhe korrektesi ne ket lami nuk jemi fillestan ket pun e punojm plot 15.ViTE ne jemi te paret dhe me te mirt.UJVARA THERAND.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim