BEJM HAPJEN EPUSEVE

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: UJEVARA 18 Dhj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Me ne e zxhixhni problemin e ujit mbrenda dites shpejtesi korrektsi me eksperienc ne ket leni 15vjeqare me ekip te kompletuar ne ket lemi andaj ju mbetet ta zxhexhni me te miret ne punen ton japim garancion per punen ton. Hapja e pusit behet me xhersi nje meter(1M) ndertimi i pusit me gypa te vibruar te betonit.Filtrimi i ujit behet me zhavor mes gypit dhe tokes komplet pusi po ashtu bejm bartjen e dheut te pusit komplet puna kryhet me ni qmim te arsyshem me ket pun merremi plot 15vite andaj ne jemi te paret dhe mete miret suksesi qe ka emer ujvara therand ju mir presim me respekt lulzim gashi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim