Kerkojm partner ne shitjen me shumice te rrobave

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ribera sh.p.k imp exp 20 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
rrobave dhe kepuceve te perdorura ,se ka sjell nga italia nje kontigjent prej 15 ton,rrobash dhe pak kepuc
jemi ne gjendje te ju japim cdo mundesi zgjelljeje
kemi
tendence
tapiceri
perde e coperta
intime
sport
mix,burrash,grash dhe femijesh dhe te tjera
te interesuarit mund te na gjejn ne adresen tone ne koplik
.ne
fb nazmi hasan delishaj.
skajp nazmidelishaj dhe nazmi.delishaj.
si dhe
viber dhe whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim