Nxemje qëndrore - Termo-Ing Xërxe/Rahovec

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Nxemje qëndrore - Termo-Ing Xërxe/Rahovec 05 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Inxhinieri
Bejme projektimin, furnizimin dhe montimin e te gjitha llojeve te nxemjeve qendrore si:nxemje me radiatore dhe nxemje ne dysheme me te gjitha llojet e kalldajave si italiane,kroate,vendore me pelet,dru dhe thengjill si dhe kalldaja(shporeta) kuzhine per ngrohje dhe gatim njekohesisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim