Punime nga xhami

Ofrohet punë nga: feriz 05 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
kryejm keto pune nga xhami
fasade strugturale
fasad gjysem strugturale
shpejder fasade
gilindera nga xhami
gilindera nga alumini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim