Punëtorët dhe restorantet e hotelit kishin nevojë

Ofrohet punë nga: indigo Hotel1 12 Jan 07:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Sektori : Të tjera
Ne kemi nevojë për punëtorë meshkuj dhe femra, kështu që nëse jeni të interesuar për të punuar në Kanada dhe SHBA dhe keni përvojën e punës, ne po rekrutojmë si burrat ashtu edhe gratë, na nevojiten punëtorë që mund të pastrojnë, gatuajnë, ngasin dhe të tjerët. ju lutemi nëse jeni të interesuar të punoni, ju lutemi na kontaktoni tani me CV-në tuaj për më shumë detaje.
Faleminderit dhe pritni
të fala

Adresa elektronike ........ indigojobservice53@gmail.com
Tel. 1 917 818-0206
Whatsapp ...... 1 917 818-0206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim