Konkurs per inxhinier si dhe perkthyes

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: LIRIGZONI SH.P.K 07 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Inxhinieri
Kompania jone hap dy vende pune ne keto pozita:
2 inxhinier te ndertimtarise si dhe nje perkthyes te gjuhes serrbe dhe gjuhes shqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim