kerkoj dy ing te ndertimtaris

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: lirigzon 08 Gsh 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Inxhinieri
ne kompania lirigzoni nga skenderaj kerkojm puntor
1. inxhinjer te ndertimtaris dy vende
2.perkthyes te gjuhes serbe nje vend

kriteret per aplikim jan keto te dergohet vetem SV-it e punes ne detale se qka ka punu inxhinjeri perparsi kan ata te cilet e njohin gjuhen serbe
ndersa perkthysi duhet ta njo mir gjuhen ne shkrim dhe lexim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim