MOLER PROFESIONALIST 0.50 m²

Ofrohet punë nga: Selmani Sot 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Të tjera
Ofrojm sherbime Profesionale per ngjyrosjen e :
● BANESAVE
● SHTËPIJAVE
● LOKALVE
● ZYREVE ETJ .

Kemi pȅrvoj mbi 20 vjet nȅ punȅt e Molerit kemi nuk keni nevoj ti largoni mobile apo ti mbuloni ato sepse tȅ gjitha kȅto pun i kryen stafi jon nuk bȅjm pikjen e dyshemes apo tȅ mobileve tȅ gjitha mbulohen me folje pas perfundimit tȅ punȅs tȅ gjitha Mobilet kthehen nȅ vendet e tyre.
Po ashtu punojm :

● KNAUF
● LLAQE
● FASADA
● IZOLIME TË MBRENDSHME ETJ .

Na kontaktoni dhe do bindeni ne sherbimet tona ju Mirpresimi
Selamani
●Tel : - IPKO 049582730
●Viber: +37744836250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim