Call Agent

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: bmcall 26 Nën 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Agjentë për shitje
Konkurs per vende te lira pune
• DESHIRONI NJE VEND PUNE
• ME TE ARDHURA ME TE LARTA NE TREG
• AFATGJATE DHE TE SIGURT
• ME NJE AMBIENT TE NGROHT
ANDAJ SHPEJTONI DHE MOS HUMBNI KOHE SEPSE VENDET JANE TE LIMITUARA
CC - Call Center BMCall Shpall konkurs per 15 vende te lira pune, ne projektin Mafo, Unfrage.
kandidatet duhet ti permbushin disa kritere.
Kandidatet duhet qe ta zoterojn gjuhen Gjermane
Vendi i punes: BMCall
Lokacioni: Vushtrri

Ju Mirpresim : BMcall Vushtrri

Kontakt : 044263329, 049611023

Email : bm.call@hotmail.com Skype: bm.call


tag: cal agent, agjent telefonik, agjent, call center
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim