Call Center Agent

Ofrohet punë nga: Flori Nuradini 22 Dhj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Agjentë për shitje

Ideall2call kërkon punëtorë Call Agent n­ë fushen e Telemarketingut.

Kompania jonë kërkon punëtorë dinamik,të motivuar dhe të organizuar për të plotësuar vendet e punës si Agjent telemarketingu.

Njohuritë dhe aftësitë e nevojshme janë:

-aftësi te mira komunikuese të gjuhës gjermane.
-përvojë pune në këtë lami
-njohuri te mira kompjuterike
-aftësi ne punë grupore.

Të interesuarit mund të lajmërohen:

-në këtë numer telefoni : 045-569-032 ose 049-410-707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim