Ofroj pune me bager

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: alba company 11 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryejme keto oune: kanale me dimensione te ndryshme, podrume, transport rëres etj. Me respekt alba company Vushtrri. mund te na kontaktoni ne keta numra. 049-656-670
045-426-968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim