Kerkoj punetore

Ofrohet punë nga: Kerkoj punetore 15 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
Kerkoj punetore me pervoj Frizerk me marreveshje.
Perparesi kane punetoret nga Vushtrrija dhe rrethina e Vushtrris
Per me teper ju lutem me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim