Kerkojm Kuzhinier

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Hotel Kalaja 18 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Pershkrimi i punes

''Hotel Kalaja'' hap vend të lirë pune për:
Kuzhinier/e

Detyrat

Pergaditja:

Sallate, Brumera, Mish/skare, Peshk
Mirëmbajta e Higjienës
Organizimi i depos dhe porosive

Kualifikimet

Përvoja e punës në kuzhine,
Edukim formal apo joformal në gastronomi/kulinari Shkollim i mesem/i lartë.

Tjera

Email: info@hotel-kalaja.com
Tel: 049487487


Lokacion

Vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim