Hotel Indigo ka nevojë për kameriere / kameriere

Ofrohet punë nga: indigo Hotel1 18 Jan 06:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Zubin Potok
Sektori : Të tjera
Hotel Indigo ka nevojë për kameriere / kameriere
përvojë
Përjetoni një pasuri
Aftësi për të shërbyer ushqim dhe pije
Këshilloj për përzgjedhjet e menusë; Shërbyer ushqime dhe pije; Paraqisni faturat tek klientët dhe pranoni pagesën në para të gatshme, kartat e kreditit ose debitit, çeqet e udhëtimit ose faturimin e dhomës; Përshkruani artikujt e menysë duke përfshirë specialitetet e përditshme për konsumatorët; Merrni urdhra dhe shkoni tek kuzhina dhe stafi i barit
Pajisjet komerciale dhe aplikacionet kompjuterike
Pika e sistemit të shitjes
Aftësi shtesë
Adresoni ankesat ose shqetësimet e konsumatorëve; Sigurimi i shërbimit të klientit; Ndihmon klientët / mysafirët me nevoja të veçanta
Numri WhatsApp ....... 19178180206
Tel ....... 19178180206
e-mail: indigojobservice53@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim