Ne kemi nevojë për punëtorë në hotelin tonë për të

Ofrohet punë nga: indigo Hotel1 12 Jan 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Zubin Potok
Sektori : Të tjera
Hotel Indigo kërkon të punësojë të gjitha cilësitë e punëtorëve për të punuar në hotelet tona në SHBA dhe Kanada. Ne jemi duke kërkuar për punëtorë të pakualifikuar dhe të kualifikuar për të punuar në pozitën e mëposhtme kuzhinier
hotel
Kuzhinier, kuzhinier i furrës
Konferenca dhe Organizatorët e Ngjarjeve
recepsionist
kamerier
kameriere
pasojë
kopshtar
recepsionist
Menaxheri i Rezervimeve
Agjent Shitjesh
Cleaners
Dhe shumë vende të tjera në dispozicion në dispozicion.
SHËNIM Asnjë kualifikim nuk kërkohet

Adresa elektronike ........ indigojobservice53@gmail.com
Tel. 1 917 818-0206
Whatsapp ...... 1 917 818-0206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim