Punëtorët e hotelit dhe restorantet donin urgjenti

Ofrohet punë nga: indigo Hotel1 12 Jan 07:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Zveçan
Sektori : Të tjera
Ne po kërkojmë punëtorë hoteliere dhe kemi nevojë për njerëz seriozë, kështu që nëse keni aftësitë e hotelit dhe keni përvojë pune në një hotel, ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion me CV-në tuaj.
Faleminderit dhe pritni

Adresa elektronike ........ indigojobservice53@gmail.com
Tel. 1 917 818-0206
Whatsapp ...... 1 917 818-0206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim