Ofroje Pune per 2 puntor ne Autolarje

Ofrohet punë nga: Sinan Dje 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj 2 puntor me provoj pume
Paga - 350€ buka nje her ne dite eshte e imja nje her ne jave pushim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim