•MONTIM TE GJITHA LLOJT PLLAKAV•

Ofrohet punë nga: Halili Sot 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Punë nga shtepija
JU OFROJM. MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE PLLAKAVE ... BEJM IZOLIME TE FTOHTA. PER CILESI TE PUNES JU GARANTOJ PER PUNIMET E TYRE PUNOJM ME EKIP MARRIM PUN NEPER BANESA DHE NDERTESA ME EKIP TE SPECIALIZUAR DHE NE SHTEPIA PER METER QMIMI ME MARRVESHJE TEL 044 313 951
VIBER +383 44 313 951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim