NOSTRIFIKI dhe LEGALIZIM I DIPLAMAVE NE MAQEDONI

Shitet nga: JUSTIKA 10 Krr 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
jU AFROJM SHERBIMIN E NOSTRIFIKIMIT TE DIPLOMAVE , NE REPUBLIKEN E MAQEDONIS DHE VULOSJA (legalizimin vulosja e diplomave )PER STUDENTET TE SILET KAN , DIPLOMUARE NE R.MAQEDONIS TE CILET I NENSHTROHEN LEGALIZIMIN , NE MAQEDONI
dhe NOSTRIFIKIM E DIPLOMAVE TE SHKOLLES SE MESEME te SHTETASEVE KOSOVES, - TE CILET regjistrohen ne fakulltetet e R, Maqedonis, ,Ut, dhe U,i Ev, Shtul, kIRIL E mETODI,DHE Studimeve pos univerzitare ne R,Maqedonis
kontakte ne tel, 0038972554836-viber -Tetov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim