TENDA -KARRIKA -TAVOLINA ME QERA viber 045646222

Shitet nga: Shemsi Sot 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Shërbimet : Për dasma
Jap tendakarrika tavolina me (pa)mbulesa per dasma ,ahengje si dhe raste te ndryshme familjare per rezervime te 044314329 ose viber +38345646222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim