Tenda me Qera 049-306-493

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Shërbimet : Për dasma
Tenda me qera me dimenzione te ndryshme montimi dhe transporit gratis ne gjith kosoven kontakto per rezervim 049-306-493 viber +383-49306493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim