HIDROIZOLIME jashteme te mbrendeshme

Shitet nga: noli 13 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Shërbimet : Të tjera
Me nje profesionalizem te lart zbatojm hidroizolimin e terasave, balkoneve, pishinave, rezervuaret e ujit, themeleve, si dhe hidroizolime e mbrendeshme, ndalimi i burimeve te ujit ne per podrume, dhe evitimi i lageshtis ne ambiente te mbrendeshme,
kont- 0038972554836- viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim