TIRANE

Shitet nga: fation cani 12 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Artanë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten paisje per call center 13 kompjutera te paisura me kufje dhe 14 postacjone bashk me karriket dhe 1 server
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim