fotokopje toshiba e studio 655

Shitet nga: Demir Tanushi 28 Jan 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Artanë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet fotokpje toshiba e studio 655 ne gjendje shume te mire me 8000 fotokopje gjithsej, pothuajse e re. opsionet printer, fotokopje, skaner 65 kopje ne mionut dhe realizon 4500-5000 kopje me nje toner boje. ideale per kancelari fotokopje librash. shiutet per arsye mosperdorimio, cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim