Pjese dhe pajisje per celulare

Shitet nga: test 22 Jan 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pjese dhe pajisje per celulare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim