shitet per arsye se me duhen leke me patjeter mund

Shitet nga: xhoni 17 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Artanë
Prodhimet : Video dhe DVD
Dvd ne gjendjen shum te mir pothuaje e re shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim