Alarma dhe kamera

Shitet nga: leoni 26 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Prodhimet : Video kamera
Bejm montimin ne menyr profesjonale kamerave dhe alarmave me garancjon 2 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim