Kamera kran

Shitet nga: naser 09 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Prodhimet : Video kamera
shiten kamera krane profesionale cmim i volicm
ne dispozicion kemi 32 copa nje kran eshte 8m-dhe 6m. mundsija e kontaktit edhe ne sms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim