BMW Aversus Felga 22zoll

Shitet nga: Mirsad 23 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

aversus kristina felga me goma 22zoll goma te reja continental te porositura nga(wheelmaster.ch)
para 275/35 ZR22 mbrapa 315/30 R22 BMW X5
info në viber +41779757906
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim