FELLNE 16 AUDI

Shitet nga: altin 10 Korr 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
225\55\16
SHES FELLNE 16 PER AUDI A4 A6 SHUM TE MIRA MODEL TIPI I RI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim