Fellne 15'' 4 kom moze zamena za Iphone 5s

Shitet nga: Marko 23 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 4 kom moze zamena za iphone 5s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim