Fellne 15' , 4 srafa

Shitet nga: Marko 19 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prodajem 4 felne ili menjam uz moju doplatu 15' ili 16' za vectru C 5×110 sa gumama ili bez.
Viber kontakt +37744773456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim