Fellne 15

Shitet nga: Shaqa 13 Nën 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 205/50/15 me goma shum te mira te veres,fellnet jan per Golf 2
Viber +37744397338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim