Fellne

Shitet nga: Bel 15 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shef fellnet me goma te reja dimrit per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim